Про проект

Добридень,

Якщо ви потрапили на цей сайт, то скоріше за все ви захоплюєтеся ландшафтним дизайном, садівництвом, або ж просто хочете прикрасити свою територію.
І це чудово!

 

Мене звати Роман і я вже багато років допомагаю людям робити біля їхнього дома красу. Деякий час ландшафтний дизайн був сервісом тільки для людей зі статусом. Але я хочу допомогти тим, хто не хоче витрачати сумасшедші тисячі на послуги ландшафтних бюро, але хоче зробити красу власноруч, адже це можливо!

 

banner-roma

 

Тому на цьому веб-сайті ви знайдете багато ідей з декорування, садівництва, дизайну, багато практичних статей, які допоможуть втілити задумане в життя.

Окрім цього я:

 

  • Консультую з будь-яких питань щодо ландшафтного дизайну – проектування, практичні роботи, догляд за садом.
  • Виконую ландшафтне проектування і ландшафтні роботи особисто за бажанням і можливістю.
  • Навчаю основам проектування і основним садовим роботам. Мета цього навчання – створення Вами свого саду власноруч. Особливий розділ цього навчання – технології ландшафтного дизайну тобто покрокове навчання основним і спеціальним роботам в саду.
  • Продаю елементи декору які будуть необхідні в створенні цікавого саду чи ландшафту
  • Маю свою пасіку та консультую з приводу створення пасік, мед з моєї пасіки ви також можете купити на цьому веб-сайті тут;

 

Отже, ви можете мені подзвонити за телефоном 0957378207 і запросити до себе в сад, або на те місце, де буде сад (Київська, Житомирська, Віницька, Полтавська, Черкаська та Чернігівська області).

 

І я там походжу трохи з розумним виглядом, приблизно ось так.

Роман

 

А потім розкажу все, що знаю, і, разом, ми створимо прекрасний сад, якщо його ще немає, або зробимо його красивішим, якщо він вже є!